Designed by Freepik

Polskie morze zachwyca nie tylko latem. Wielu turystów wybiera się na urlop nad wybrzeże właśnie poza sezonem – jesienią, zimą, a także wczesną wiosną. Dlaczego warto skorzystać z urlopu poza sezonem? Powodów jest wiele.

Cisza, spokój, idealny czas na relaks.

Poza sezonem nadmorskie miejscowości turystyczne nie są już tak oblegane. Plaże nie są przepełnione parawanami. Cisza i spokój zapewniają bezpośredni kontakt z przyrodą i idealne warunki do relaksu .

Promocje, oferty Last Minute, taniej nawet do 50%.

Większa dostępność ośrodków i liczne promocje posezonowe umożliwiają skorzystanie z atrakcyjnych baz noclegowych za niewielkie pieniądze. W Apartamencie Mariva – Pobierowo goście mogą spędzić czas w komfortowych warunkach z licznymi udogodnieniami i skorzystać z pakietów taniej nawet o 50%.

Idealny czas na jodoterapię.

Najwięcej jodu nad Bałtykiem jest do 300m od linii brzegowej. Apartament Mariva – Pobierowo położony jest bardzo blisko morza, ok 50m w linii prostej. Dzięki temu nasi goście korzystają z morskiej bryzy nie tylko podczas spacerów po plaży, ale także podczas porannej kawy na tarasie, czy popołudniowego odpoczynku w ogródku. Spacer nad morze zajmuje dosłownie 3 minuty i nie wymaga długich przygotowań. Wracając znad morza jesteśmy wypoczęci, zwiększa się nasza sprawność myślenia, koncentracja i witalność. Urlop poza sezonem to idealny wybór na jodoterapię. Najlepszy czas na jodowe kurację to wietrzna i sztormowa pogoda – szczególnie jesień, zima i wiosna.

My kochamy morze o każdej porze, dlatego zapraszamy Was na wypoczynek w Apartamencie Mariva – Pobierowo o każdej porze roku!